Nabízíme profesionální řešení, tu nejlepší kvalitu za rozumnou cenu i pro Vaší prodejnu či provozovnu. Pracujeme v týmu, takže zvládneme větší plochy, stíháme termíny a jsme plátci DPH.

Stěrky jsou ideální materiál do provozoven, nemají spáry, jsou omyvatelné, takže splňují hygienické podmínky a zároveň jsou nadčasové, moderní a Vaši prodejnu či provozovnu udělají jedinečnou!


Barber shop, Praha 2

Designová stěrka splňující podmínky omyvatelnosti nutné pro provoz holičství. Barva světle hnědá krémová, hrubá struktura, lesklý povrch s perletí. 57 m2.


Studio pedikúry 391


Byt Staroměstské náměstí, 146 m2 

Kompletní rekonstrukce pod taktovkou architektonického studia Richter Design. Stěrky byly vytvořeny na míru paní majitelce, s cílem vytvořit individuální  umělecké dílo vytvářející dominantu ve dvou obývacích místnostech. Jde velkoplošné stěrky s převažující azurovou modrou, stěrka plní funkci obrazu přes celou stěnu, včetně zabudovaných kuchyňských skříněk a dveří, celkem 70 m2.  Dále se realizovalo několik koupelen, kde jsou stěrky v kombinaci s velkoformátovými obklady a v jemné  starorůžové barvě nechávají obklady vyniknout. Dvě ložnice, kde stěrka zase dominuje. Jedna v tmavším opět azurovém, stříbrném odstínu, který ladí k obkladu k přilehlé koupelně. A druhá ložnice ve starorůžové ladící k přilehlým koupelnám. Celková plocha stěrek 146 m2.