Děkujeme srdečně všem, kteří nám dali nebo dají zpětnou vazbu, ať už je jakákoliv. Každé hodnocení nás posouvá dál a díky tomu nás práce baví a těšíme se na další realizace.

Reference

Dana R., Kunice

Vyborne jednani, platilo vse domluvene. Nazivo krasne, neda se prenest do fotky. Pani vyborne pomohla s vyberem odstinu, prinesla vzorky barev a struktur na vetsi plose. Vse bylo na zaver ciste, uklizene. 

Betonová stěrka studio pedikúry
Betonová stěrka studio pedikúry

Vít Domín, Martina Lupínkova, Studio pedikúry

Přiznám se, že jsme měli předsudky ohledně toho, jestli ženská zvládne "chlapskou" práci. Ale musím říct, že tady nebyly obavy vůbec na místě. Naopak, paní Winterová je skutečný profesionál a její práci si nemůžeme vynachválit. A tím nemyslím jen samotnou precizní a rychlou realizaci - té totiž předcházel perfektní servis - návrh, cenová kalkulace, bleskurychlá komunikace ohledně doladění detailů, přizpůsobení se našim časovým možnostem... Vše šlo přesně podle plánu a někdy i rychleji:-) Jednoznačně doporučujeme, s takovým člověkem je totiž radost spolupracovat. A ta omítka vypadá prostě fantasticky!

Petr G., Praha 9

Paní Bára byla super a i když bylo zadání těžké a měla se chytat již vyrobených dveří, zhostila se toho na výbornou a s výsledkem jsme moc spokojení... 


Jitka S., Praha 

Velmi rychlá komunikace, krásné vzorky, které jsou ve velkém formátu, takže si člověk dokáže představit jak bude plocha vypadat. Celá realizace trvala chvilku a šlo o velmi čistý proces, takže po sobě Bára nezanechala absolutně nic, co by bylo potřeba čistit. Konečný výsledek je úžasný a předčil moje očekávání, stěna vypadá skvěle." 

Jakub B., Církvice

S prací paní Báry jsem nesmírně spokojený! Vše proběhlo hladce a přesně dle zadání. Kuchyň sice ještě není hotová, ale už teď je vidět, že to bude bomba! :) Těším se na další spolupráci! 

Bronislava S., Nymburk

Krásná práce, férové jednání. Mohu jen doporučit 

Luděk Č., Praha 9

Naprosto doporučuji! Vše vynikající: domluva, chování i výsledek. Jsme moc spokojení!.

Lucie H., Liblice

"Moc děkuji za úžasnou práci a preciznost. Osahala jsem to a je to nádhera👍. Jste moc šikovná. Hrozně to prokouklo a je to taková dominanta v místnosti. Až budou chodit návštěvy, budou chválit krb, budeme Vás doporučovat." 

Ivana Zimová, Zlatnictví Sibřina

Chtěla jsem do Zlatnictví jednu stěnu zvýraznit a p. Bara mě ze stěny vytvořila originální obraz na celou plochu. Naprostá spokojenost s její odvedenou prací a přístupem. Vřele doporučuji. Zimová 

Kristýna H., Odolená Voda

Rychlá a bezproblémová domluva. Stěrka je opravdu krásná. Byla dodržena původně stanovená cena, takže určitě doporučujeme ve všech ohledech.
Děkujeme mnohokrát. 

Lucie M., Úvaly

Paní Winterovou rozhodně doporučuji.
Rychlost jednání, bezproblémová komunikace a precizní provedení :).

Matěj K., Štrampouch

"Dobrý den, chtěl bych poděkovat za stěrku, je nádherná:). Všude Vás budeme doporučovat. M.K."


Další reference od zákazníků najdete na mém : Google profilu